Variacionet e Blackjack-ut

4.9/5
32red Bonus për depozitimin e 1 $300 APLIKOHEN T&K
Luaj Tani
4.7/5
Karamba Casino Bonus për depozitimin e 1 $200 APLIKOHEN T&K
Luaj Tani

Blackjack klasik

Blackjack i përsosur. Jacku klasik i zi është një nga dhuratat më të mëdha nga francezët në botë, edhe pse italianët gjithashtu pretendojnë krijimin e tij rreth shekullit të 18–të. Afrohu më shumë tek 21 vjeç dhe mund shtëpinë, duke konsideruar se ka avantazhin e shtëpisë më të vogël të të gjitha lojrave të kazinove në dispozicion tani.

Vetëm fitoi!
NeverS $1 264
b0unc3r $806
mric29 $800
çifte Blackjack përsosur
4.7/5
777 Bonus për depozitimin e 1 $80 APLIKOHEN T&K
Luaj Tani
4.9/5
Mr. Green Bonus për depozitimin e 1 $250 APLIKOHEN T&K
Luaj Tani

Dyshe e përsosur

Me rregulla të ngjashme me blackjack-un klasike, vetëm ajo përfshin një palë baste për lojtarët që janë të gatshëm të parashikojnë marrjen e një çifti në dorën tjetër. Shumë ekspertë e konsiderojnë këtë si një avantazh të rëndësishëm pranë 6%.

Vetëm fitoi!
XBLOOD $1 018
HyperVi $957
Zenda $617
Progressive blackjack
5/5
Leovegas Bonus për depozitimin e 1 $180 APLIKOHEN T&K
Luaj Tani
4.7/5
Bgo Bonus për depozitimin e 1 $130 APLIKOHEN T&K
Luaj Tani

Blackjack progresiv

Vetëm kazinoja jote e vjetër online me një kthesë; shansi për të fituar miliona euro duke vënë bast krah në tavolinën e blekut progresiv të baste. Ke dëshirë për xhekpot? Kjo lojë ju ofron një shans falë teknologjisë.

Vetëm fitoi!
buske1 $1 541
UND3RTA $991
Anton $745
4.9/5
Jackpotjoy Bonus për depozitimin e 1 $150 APLIKOHEN T&K
Luaj Tani
5/5
Joycasino Bonus për depozitimin e 1 $100 APLIKOHEN T&K
Luaj Tani

Lojë letrash të blekxhekut pontoon

Versioni britanik i blekxhekut. Ajo përdor terminologji pak të ndryshme," kthesë, shkop dhe blerje, "zëvëndësim" hit, qëndrim dhe dyfish, " që nuk do të thotë e njëjta si dyfishim poshtë. Duhet të mësosh si ta luash në qoftë se lidhet në ndonjë mënyrë me mb. Luaj në internet ponton dhe provo diçka tjetër, shoku!

Vetëm fitoi!
Bloodr $1 269
Charly_ $822
tanki $678
4.7/5
PlayOjo Bonus për depozitimin e 1 $50 APLIKOHEN T&K
Luaj Tani
4.7/5
Casumo Bonus për depozitimin e 1 $120 APLIKOHEN T&K
Luaj Tani

Lojë me letra bixhozi blackjack

Të gjithë kanë dëgjuar për blackjack e ndryshoi las vegasin. Një kumarxhi i pakënaqur doli me idenë më 1990 kur u bë i pasigurtë në kazino. I famshëm, tregtari mposht të gjitha përveç blackjack të natyrshme me 22 të vështira, kështu që është e vështirë të besosh se një lojtar vërtetë e ka shpikur lojën. Ka shumë blackjack ndryshojmë kazinot.

Vetëm fitoi!
canolap $2 040
buske1 $989
DrEvazan $742
4.5/5
Jackpotcity Bonus për depozitimin e 1 $150 APLIKOHEN T&K
Luaj Tani
4.8/5
888 Casino Bonus për depozitimin e 1 $888 APLIKOHEN T&K
Luaj Tani

Super funny 21

Në një stërvitje për të çuar më shumë lojtarë në tryeza duke shtuar një fleksibilitet ndaj rregullave origjinale blackjack, kazinot pranuan nismën sipër 21 vjeç që përfshinte marrjen automatikisht të një dore kur lojtari mori 6 apo më shumë letra duke shtuar deri në 20 pikë. gjithashtu, zvogëlimet e dyfishta lejohen në çdo kohë; luaj 21 blendë!

Për t'u rimëkëmbur nga avantazhe të tilla tërheqëse, kazinot u paguajnë të zeza natyrore me një normë 6 deri 5 lojtarëve. Është një mënyrë argëtuese të kesh një përvojë tjetër ndërsa po vë baste në internet. Nuk duhet të ngatërrohet me një variacion tjetër, më pak popullor 21 blendë.

Vetëm fitoi!
Jerryc $1 710
Vashu92 $1 187
eXser $719