Bonuse në Blackjack

Blackjack online kombinon jo vetëm fat, por edhe aftësi dhe taktika, kështu që kjo lojë është shumë e popullarizuar. Kazinotë përdorin një gamë të gjerë bonuse kazino për të tërhequr lojtarë. Ka shumë shpërblime të ndryshme - nga shpërblimet pa depozitë te një ofertë shumë mbresëlënëse për mirëpritjen. Përveç kësaj, disa shpërblime mund të jepen jo vetëm për lojtarët e rinj, por edhe për rulot e larta.

Ka shpërblime që merren shumë lehtë, për disa ju duhet të plotësoni disa kushte. Në çdo rast, paratë e bonusit do të jenë një shtesë e shkëlqyeshme për bankroll-in tuaj!

Bonuset më të mira në internet blackjack

Kur vlerësojmë shpërblimet më të mira të shkop polici, ne krahasojmë shumën e tyre, kërkesat për garë dhe detaje të tjera të cilat mund të mos vërehen nga shikimi i parë. Këtu mund të gjeni ofertat më të mira nga kazinotë me reputacion në internet.

Si të merrni bonus kazino online për të luajtur shkop polici

 • 1

  Zgjidhni një kazino dhe regjistrohuni

  Zgjidhni një kazino nga tabela më sipër dhe regjistrohuni në sit, i gjithë procesi zgjat jo më shumë se 1-2 minuta.

 • 2

  Analizoni të gjitha shpërblimet në dispozicion

  Shkoni te menuja Promocione dhe rishikoni kushtet e bonusit. Kushtojini vëmendje të madhe kërkesave të basteve dhe sigurohuni që bonusi të mund të përdoret për lojën që dëshironi të luani.

 • 3

  Bëni një depozitë dhe merrni një bonus

  Në këtë pikë të gjithë ju duhet të bëni është të zgjidhni një mënyrë pagese që është e përshtatshme për ju, të bëni një depozitë dhe të zgjidhni "Përdorni bonus".

 • 4

  Filloni të luani shkop polici për para të vërteta

  Pas marrjes së një bonusi mund të kënaqeni duke luajtur lojërat tuaja të preferuara. Mos harroni se kërkesat e basteve mund të varen nga lloji i lojës. Pasi të keni bërë numrin e duhur të basteve, mund të kërkoni transferimin e fitimeve në kartën tuaj bankare ose në portofolin elektronik.

Specifikat e shpërblimeve të blackjack

Avantazhet e shpërblimeve të blackjack

Bonuset në shkop polici në internet ndihmojnë për të përmirësuar sasinë dhe cilësinë e basteve tuaja. Një bonus i mirëpritur, për shembull, varet nga shuma e depozitës tuaj. Nëse bonusi renditet si 100% bonus ndeshje në depozitimin e parë deri në $ 200, kjo do të thotë që nëse depozitoni 200 $ dhe dëshironi të merrni bonusin, do të keni 400 $ për të luajtur blackjack.

Disavantazhet e shpërblimeve të blackjack

Nëse dëshironi të merrni një bonus, mbani në mend se çdo kazino në internet ka kërkesat e veta për bast, shumën minimale të bonusit të kërkuar për marrjen e një bonusi. Mund t'i kontrolloni në çdo kohë në seksionin "Kushtet dhe Kushtet", të vendosura zakonisht në fund të faqes në internet të kazinosë.

Shuma e bastit tuaj në mënyrë që të derdhni bonusin është në proporcion të drejtpërdrejtë me shumën e depozitës ose bonusit tuaj. Për shembull, ju keni bërë një depozitë që është e barabartë me 50 $. Kazinoja online ju jep një bonus ndeshjeje 100%. Kufiri është x15 + depozitë. Kjo do të thotë që ju duhet të bëni një depozitë 15 * 50 $ + 50 $ = 800 $ në mënyrë që ta shlyeni atë.

Bonuset më të mira në internet blackjack

Kur vlerësojmë shpërblimet më të mira të shkop polici, ne krahasojmë shumën e tyre, kërkesat për garë dhe detaje të tjera të cilat mund të mos vërehen nga shikimi i parë. Këtu mund të gjeni ofertat më të mira nga kazinotë me reputacion në internet.

Llojet e Bonove dhe Promovimeve të Kazinos

 • Bonuset e regjistrimit (Pa bonuse depozite)

  Këtë lloj bonusi mund ta merrni menjëherë pas regjistrimit në kazino në internet sipas zgjedhjes suaj. Shuma e saj është zakonisht e vogël, mesatarisht 10 dollarë. Sidoqoftë, ky bonus ka një avantazh të madh - nuk keni nevojë të plotësoni ndonjë kërkesë për ta marrë atë.

 • Bonuse të Mirëseardhjes

  Ky është një nga bonuset më të njohura të kazinosë në internet. Për ta marrë atë duhet të depozitoni një shumë të caktuar parash (detajet mund të gjenden në Kushtet dhe Kushtet e kazinosë suaj të zgjedhur). Le të supozojmë se ju bëni një depozitë prej 50 $ dhe thuhet se mund të merrni një bonus nga 50% në 300% ose më të lartë nga shuma e depozitës. Fatkeqësisht, nuk ka asnjë mënyrë për të tërhequr shumën e bonusit dhe për ta tërhequr menjëherë. Ishte e mundur, kazinotë online do të kishin falimentuar deri tani. Ju do të jeni në gjendje të arrini bonusin vetëm nëse keni bërë një depozitë minimale të përcaktuar në termat dhe kushtet dhe keni bërë numrin e kërkuar të basteve. Kur të fitoni, të gjitha fitimet tuaja do të shtohen në llogarinë tuaj personale dhe ju mund t'i arrini ato duke përdorur ofruesin e pagesës që keni zgjedhur në mesin e atyre të mbështetur nga kazinoja online.

 • Bonuse dhe promovime ditore / javore / mujore

  Ky lloj bonusi zakonisht merret me lojtarë besnikë.

 • Bonuse specifike për lojën

  Ky lloj shpërblimesh përdoret nga kazinotë për t'ju inkurajuar të luani lojëra të tabelave ose lojëra elektronike në internet.

 • Bonuse specifike për pajisjen

  Lojtarët e telefonave inteligjentë mund të marrin disa shpërblime për regjistrimin.

 • Bonuse të larta me rrota

  Lojtarët besnikë mund të marrin bonuse shtesë për të bërë depozita të rregullta për shuma të mëdha parash.

Pyetje dhe pergjigje

 • Si të arrish bonusin tim në shkop polici në internet?

  Çdo kazino ka disa kërkesa që lidhen me politikën e bonusit, në shumicën e rasteve ato supozojnë disa kërkesa për bast. Pas përfundimit të tyre, ju mund të kërkoni përsëri tërheqjen e fitimeve yoru duke përdorur mënyrën e pagesës që keni zgjedhur. Zakonisht për herë të parë do t'ju kërkohen disa informacione personale si mosha juaj (duhet të jetë 18+). Normalisht procesi i verifikimit nuk zgjat shumë.

 • A mund të përdor një bonus pa depozitë për të luajtur shkop polici?

  Asnjë bonus depozite në blackjack nuk ju jep një mundësi për të luajtur blackjack falas përpara se të zotëroni lojën dhe të vendosni të luani për para të vërteta. Nuk është shumë i përhapur por ju mund ta gjeni në disa kazino.

 • Po sikur të godis një çmim i parë pasi kam përdorur një bonus pa depozitë?

  Nëse përdorni një bonus pa depozitë për të bërë bastet tuaja, pa marrë parasysh sa fitoni fitimet janë të gjitha tuajat. Ju mund t'i përdorni ato për bastet tuaja të ardhshme ose t'i arrini në kartën / ewalletin tuaj duke përdorur një mënyrë pagese që ju pëlqen.

 • A mund të marr një bonus për të luajtur blackjack drejtpërdrejt?

  Ka disa kazino që ofrojnë bonuse për Blackjack Live, kështu që për t'i gjetur ato duhet të kontrolloni listën e promovimeve në më shumë detaje.

 • A mund të fitoj para të vërteta pa bërë një depozitë?

  Asnjë bonus depozite nuk ju lejon të përfitoni nga fonde shtesë pa shpenzuar paratë tuaja. E vetmja gjë që duhet të bëni për të marrë një bonus të tillë është regjistrimi i një llogarie personale në kazino në internet.

popup

Të marrë një bonus mbresëlënës nga kazino të sigurt online

€300

Merrni bonusin tim
Jo faleminderit