Ekipi i Blackjack77 dhe filozofia e punës

Kazinotë online fitojnë gjithnjë e më shumë popullaritet në ditët e sotme. Ndër të gjitha lojërat në tryezë të kazinosë, shkop polici ka kërkesën më të lartë sepse ofron shanset më të dobishme. Ndryshe nga lojëra elektronike dhe ruletë, shkop polici kërkon disa njohuri dhe aftësi. Kështu qëllimi ynë është t'ju ndihmojmë të mësoni rregullat themelore të shkop polici dhe strategji më efikase nga ekspertët në industrinë e kazinove. Kjo do t'ju ndihmojë të merrni vendime më racionale dhe të maksimizoni fitimet tuaja në kazinotë në internet.

Filluar në vitin 2019 nga ekipi ynë ambicioz, Blackjack77 është një faqe në internet e dedikuar për të mbuluar të gjitha pyetjet kryesore për zotërimin e blackjack, nga rregullat dhe strategjia themelore deri te praktikat e sigurta të lojërave të fatit. Lexuesit janë të mirëpritur të zgjerojnë njohuritë e tyre dhe të përmirësojnë aftësitë e blackjack ndërsa luajnë lojëra demo profesionale që janë zgjedhur dhe testuar nga ekipi ynë.

Ekipi editorial

 • ________

  Autori dhe Kryeredaktori

  Abraham Davis është një nga autorët dhe redaktori ynë menaxher në Blackjack77. Ai punoi si një zhvillues softuerësh për disa kompani të lojërave të fatit. Lojtar i zellshëm i blackjack dhe poker, Abraham solli përvojën e tij profesionale dhe aftësitë e lojës për ta bërë Blackjack77 burimin më të mirë të informacionit për lojtarët e kazinosë në internet.

  Ai gjithashtu përpiloi funksionalitetin e Blackjack House Edge Calculator, funksionalitetin për lojtarët e përparuar që ju ndihmon të shihni shanset tuaja dhe të kazinosë në lojën specifike të shkop polici që po luani.

 • ________

  Shef i Departamentit të Shkrimit

  Joanna Nelsen menaxhon një ekip shkrimtarësh për të siguruar që përmbajtja që ne ofrojmë është e shkruar mirë, korrekte dhe e vërtetë. Joanna ka përvojë në gazetari dhe biznes, ajo ka shkruar përmbajtje në internet për më shumë se 9 vjet. Përveç kësaj, ajo është e interesuar në kazinotë në internet dhe është e etur për të provuar variacione të reja të lojërave të saj të preferuara të kazinosë. Me kalimin e viteve, ajo u bë e aftë të ndihmojë njerëzit të kuptojnë parimet komplekse të lojërave të fatit dhe të marrin vendime racionale të argumentuara mirë kur bëhet fjalë për lojërat e fatit. Joanna pëlqen blackjack për ekuilibrin e saj midis rreziqeve të llogaritura dhe vendimeve strategjike.

 • ________

  Analist i Kazinos

  Maria Kowalski është një analiste e kazinosë për ekipin tonë të rishikimit të kazinosë. Ajo jetoi dhe studioi në Paris, Amsterdam dhe Krakow dhe flet 5 gjuhë. Para se të bashkohej me ekipin, Maria punoi në kërkime marketing dhe analitikë. Personaliteti i saj i gjallë, i kombinuar me vëmendjen në detaje, kërkimet e hollësishme dhe këmbëngulja e bëjnë atë një nga profesionistët më të mirë në ekipin tonë. Pavarësisht nga orari i saj i zënë, Maria gëzon aktivitete të ndryshme si luajtja e pontove të blackjack, fotografia, psikologjia dhe meditimi.

 • ________

  Analist i Kazinos

  Annisa Aksoy është një nga analistet tona të kazinove, ajo hulumton kazinotë e reja bazuar në udhëzimet dhe kriteret tona të cilësisë, verifikon parametrat kryesorë dhe mban të dhënat e kazinove të azhurnuara dhe të sakta. Para se të merrte rolin e analistit të kazinosë, ajo shkoi shumë larg nga agjentja e shërbimit të klientit, ndihma për IT, shërbimet e pagave dhe operacionet.

  Annisa pëlqen të udhëtojë, veçanërisht në Itali, ku kaloi 3 vjet në Firence. Ajo kënaqet duke luajtur poker me miqtë e saj dhe ndjek të gjitha turnet e tenisit me shumë entuziazëm, sepse ky është sporti i saj i preferuar për më shumë se 15 vjet!

 • ________

  Përgjegjës i Projekteve të Lojërave të Fatit

  Vincent Martin është i vendosur në Hamburg, ai fitoi përvojë të madhe profesionale në punët e biznesit, marketing, poker dhe baste sportive. Ai drejton projektet tona të lojërave të fatit me përgjegjësi dhe menaxhon një gamë të gjerë pyetjesh në përmirësimin e standardeve aktuale, merr pjesë në analizën dhe vlerësimin e Kazinos gjithashtu.

  Vincent kënaqet në krijimin e rrjeteve, duke luajtur futboll me miqtë e tij ose petanque me familjen e tij, duke udhëtuar dhe duke lexuar libra të mirë.

Ne zgjedhim vetëm kazinotë më të mira

Kur gjejmë kazino në internet sigurohemi që të vlerësojmë një sërë faktorësh të ndryshëm që ato ofrojnë. Kjo është bërë për t'ju rekomanduar vetëm kazino të sigurta në internet që ofrojnë përvojën më të mirë të lojrave.

 • BANKIMI & SIGURIA

  Ne e kuptojmë rëndësinë e mbajtjes së informacionit tuaj personal dhe financiar të sigurt. Gjatë procesit tonë të vlerësimit ne kontrollojmë nëse kazinotë kanë enkriptim të vlefshëm SSL, i kushtojmë vëmendje të veçantë kontrollit të licencës së kazinos, sigurohuni që ajo të lëshohet nga një rregullator i ligjshëm, kontrolloni nëse kazinotë rregullohen nga autoritete të pavarura si eCOGRA, lojëra provë për t'u siguruar që janë jo të manipuluar Ne gjithashtu sigurohemi që procesi i depozitimit të jetë i lehtë, pagesat të përpunohen mjaft shpejt dhe ju mund të tërhiqni fitimet tuaja brenda periudhës së deklaruar nga kazinotë.

 • Bonuse & Promovime

  Analistët tanë të kazinosë kontrollojnë të gjitha llojet e shpërblimeve të ofruara nga kazinotë. Ne zgjedhim kazinotë me bonuset më të larta të mirëseardhjes dhe sigurohemi që termat dhe kushtet e bonusit të jenë të drejta. Ne jemi duke monitoruar vazhdimisht se sa shpesh çdo kazino ofron shpërblime të reja dhe stimuj të veçantë për anëtarët e tyre. Ne gjithashtu kontrollojmë programet e besnikërisë së kazinosë dhe vlerësojmë nëse përfitimet e tyre janë vërtet të drejta dhe të dobishme për lojtarët.

 • EKSPERIENCA MOBILE

  Ne provojmë lojërat e kazinosë nga iPhone, Android dhe pajisjet e tabletëve për t'u siguruar që 1) lojërat ngarkohen shpejt 2) ato janë optimizuar mirë për ekranet e vogla 3) bonuse speciale të ofruara për përdoruesit e pajisjeve mobile janë me të vërtetë të disponueshme, 4) aplikacionet e kazinosë ngarkohen shpejt, kanë paraqitje e mirë dhe zgjedhje e gjerë e lojërave.

 • MBUPSHTETJEN E KLIENTIT

  Gjatë procesit të vlerësimit ne kontrollojmë politikën e privatësisë të secilës kazino për t'u siguruar që ata të garantojnë sigurinë e të dhënave të lojtarit. Ne përpiqemi të listojmë vetëm ato markave të kazinove që ofrojnë mbështetje të klientit 24/7.

Na dërgoni një mesazh

 • Emër
 • Email
 • Subjekt

Unë dua të të marrë oferta bonus

popup

Të marrë një bonus mbresëlënës nga kazino të sigurt online

€300

Merrni bonusin tim
Jo faleminderit